Rekrutacja uzupełniająca na praktyki w Niemczech-2 (2)

Rekrutacja uzupełniająca dotyczy klas I, II i III TŻ oraz realizowanego przez ZSG projektu „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces”. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w lipcu zgłaszają się osobiście do koordynatora projektu pani Justyny Ormanowskiej do 10.05.2017r. Uzupełniony formularz zgłoszeniowy (znajduje się na stronie szkoły w zakładce PO WER) należy oddać do 12.05.2017r. do godziny 12.30. Koordynator projektu: Justyna Ormanowska

Aktualna lista uczestników praktyk zagranicznych(4)

W niniejszym linku przedstawiamy aktualną listę osób biorących udział w programie „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces” realizowanego w naszej szkole. Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu: „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”.
Koordynator: J. Ormanowska

Zajęcia z języka niemieckiego branżowego(3)

Dnia 11 kwietnia 2017 roku od godziny 15.00 do 17.15 w sali nr 7 odbędą się pierwsze zajęcia z języka niemieckiego branżowego dla uczniów, którzy biorą udział w projekcie „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces”. Zapraszam osoby zakwalifikowane do wyjazdu w lipcu 2017 roku. Obecność obowiązkowa.
Organizator: Ewa Jankowska

Berlin w pigułce (2)

Uczniowie biorący udział projekcie „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces” swój czwarty, a zarazem ostatni tydzień w Niemczech rozpoczęli od zwiedzania Berlina. Młodzież wraz z przewodnikiem zobaczyła Bramę Brandenburską, a następie ruszyła śladami muru berlińskiego i mogła podziwiać panoramę Berlina z Parlamentu-Bundestagu. Zwiedzanie zakończyło się w muzeum topografii terroru, co skłoniło wielu młodych ludzi do refleksji nad wartością ludzkiego życia. Następnie młodzież udała się na Plac Aleksandra, gdzie mogła nabyć wiele pamiątek. Opiekun : Anna Firchów

Rekrutacja uzupełniająca na praktyki w Niemczech (2)

Rekrutacja uzupełniająca dotyczy klas II i III TŻ i realizowanego przez ZSG projektu „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces”. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w lipcu zgłaszają się osobiście do koordynatora projektu pani Justyny Ormanowskiej do 21.03.2017r. Uzupełniony formularz zgłoszeniowy (znajduje się na stronie szkoły w zakładce  PO WER) należy oddać do 24.03.2017r. do godziny 12.30. Koordynator projektu: Justyna Ormanowska

Tłusty czwartek w Bad Freienwalde (2)

Po 3 tygodniach ciężkiej pracy nasi uczniowie biorący udział w projekcie „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces” przygotowywali pączki z okazji tłustego czwartku. Czas ten minął im bardzo przyjemnie i sympatycznie. Szef kuchni tutejszego ośrodka pokazał naszym praktykantom, jak smacznie i różnorodnie można je przyrządzić. Pączki był tak pyszne, że chciało się je jeść bez końca, ale niestety, co za dużo, to niezdrowo.
Opiekun : Anna Firchów

Targi Spożywcze w Berlinie (2)

Uczniowie w ostatnich dniach pobytu wybrali się na Targi Spożywcze-Fachmesse Berlin 2017-TransGourmet. Na miejscu praktykanci mogli skosztować dań z wszystkich stanowisk. Oprócz tego podziwiali bogactwo asortymentu branży gastronomicznej, pokazy sommelierów, sprzęt i urządzenia znanych firm. Wrócili bardzo zadowoleni i pogodzeni z myślą, że to ostatnia wycieczka.
Opiekun: Anna Firchów

Wycieczka do Tropical Islands (2)

To już trzeci tydzień praktyk w Niemczech. Nasi uczniowie biorący udział w projekcie „Europejskie doświadczenie zawodowe szansą na sukces” odwiedzili największą w Europie tropikalną krainę „Tropical Islands”. Niezapomnianych wrażeń w tym cudownym miejscu dostarczyły zjeżdżalnie wodne, baseny, laguna, Amazonia, airbush tatoo oraz las tropikalny pełen różnych gatunków owadów, ryb i ptaków np. flamingów. Po powrocie wszyscy byli niesamowicie zmęczeni, ale zadowoleni z wycieczki.
Opiekun : Anna Firchów

Wizyt 493965