VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w wyciskaniu sztangi leżąc (2)

W dniu 15 grudnia 2016 roku odbyły się VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w wyciskaniu sztangi leżąc. Drużyna Zespołu Szkół Gastronomicznych w składzie: Kacper Woźniak, Michał Smogul, Adam Kłos, Krystian Klajbor i Marcin Przyborowski zdobyła V miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun: Robert Szymański.

III miejsce uczniów w XIII Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach (2)

Dnia 7 grudnia 2016 roku odbyły się XIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Drużyna Zespołu Szkół Gastronomicznych w składzie: Żaklina Jasińska kl.1TH, Dawid Chałas kl.1bTG, Mikołaj Gackowski kl.3THN, Kacper Poraziński kl.3KT zdobyła III miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. W zawodach brało udział 57 zawodników z 12 szkół. Rozgrywki przeprowadzono 7 rundowym systemem szwajcarskim. Tempo gry to 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Zawody odbyły się w UKS MDK-1 HETMAN w Bydgoszczy przy współudziale MSZS. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Opiekun: Stanisław Rabiej.

Inauguracja XXIV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży

Dnia 27 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Inauguracji XXIV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży na stadionie „Zawiszy”, natomiast 30 września uczestniczyli w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000m, które odbyły się w  Fordonie.
Opiekun Robert Szymański.

Wizyt 384516